OBS!!! Vi er pålagt til å be om dine helseopplysninger. Vennligst fyll ut vedlagte skjema og send via DigiPost eller ta med til timen. Dersom du ikke har printer, kom 15 min før timen din og fyll ut på klinikken.

For AVBESTILLING vennligst ta kontakt med tannlegen din på epost, utfylling av skjema under vil IKKE bli registrert.

Kontakt info:

Nazanin Sharifsamani nazanin@bergentannklinikk.no
Fabiola Parra fabiola@bergentannklinikk.no
Markus Mollandsøy markus@bergentannklinikk.no
Ira Werling ira@bergentannklinikk.no
Tim Szkobcov tim@bergentannklinikk.no
Romain Lavie romain@bergentannklinikk.no

  • *
  • *