Din lokale tannlege

Moderne og rimelig tannlege sentralt i Bergen sentrum. Kveldsåpent tannlegeklinikk med god kapasitet, hyggelige tannleger og rimelige priser.

Velkommen til oss!

Vi har som tidligere stort fokus på hygiene. Alle behandlingsrom, stoler og utstyr blir nøye rengjort/sterilisert mellom hver pasient. Les her om hygienetiltak

Coronavirus: Klinikkene våre er åpne som vanlig. Plager fra luftveiene eller mistanke om smitte les her før booking. 

 

Tannbleking

Tilbudet inkluderer grundig undersøkelse med 2 røntgenbilder, samt 2 stk spesiallagde formtilpassede blekeskinner med oppbevaringseske + blekemiddel. 

Konsultasjon for implantat

Nobel kvalitet 10 års garanti på implantat. Bestill konsultasjon nå hos tannlege Tim Szkobcov

Undersøkelse

Inkluderer 2 BW-røntgenbilder.
Du får time til avtalt tid. 

Om oss

Bergen tannklinikk er en moderne tannlege praksis med sentral beliggenhet, midt i hjertet av Bergen sentrum. 

I våre lyse og trivelige lokaler tilbyr vi deg en komplett undersøkelse av tenner og slimhinner. Tannklinikken består av to avdelinger: Rådhusgaten 4 og Valkendorfsgaten 2A – Tannlege Bergen

Facebook
Anbefalinger

Vil bare si takk for dr. ira werling for at du er super snill, forståelsesfull og tålmodig med meg. Hun er den beste tannlegen jeg noen gang har møtt, og jeg er veldig takknemlig for alt som hun gjorde for å gi meg trøst, og rene tenner  å snakke med henne føles som å snakke med venn. Nok en gang takk. Jeg anbefaler disse folkene hvis du noen gang trenger en tannlege.

Stefie

Tim Szkobocov synes jeg er utrolig dyktig. Gjør ting veldig nøyaktig. Har aldri følt smerte, greid å sovne i stolen i tillegg. Han veileder deg gjennom hva han skal gjøre og hva som trengs. I tillegg er han hyggelig å prate med.

Thomas

Tim er en svært hyggelig, imøtekommende og ikke minst: ekstremt dyktig tannlege. Han meget skånsom og nøyaktig i arbeidet, han tiltaler deg alltid med navn og forklarer til enhver tid hva han gjør. Jeg er meget tilfreds og kommer til å bruke Tim som fast tannlege heretter. Trenger du en tannlege kan jeg trygt anbefale Bergen tannklinikk.
Stian

%

Garantert bra service

Åpent

Dager i året

Rangert på facebook

Bergen tannklinikk

Tlf ​​​​​​56 12 32 00

Vi har to avdelinger: Rådhusgaten 4 og Valkendorfsgaten 2A

Telefontid: mandag – fredag kl 08:00-21:00
lørdag – søndag kl 08:00 – 21:00 

Tihana Ilic: tihana@bergentannklinikk.no
Sukanya Kristensen: Sukanya@bergentannklinikk.no
Brigitta Bencsiki: brigitta@bergentannklinikk.no
Seyed Razavian: seyed@bergentannklinikk.no
Fabiola Parra: fabiola@bergentannklinikk.no
Karn Mehndiratta: karn@bergentannklinikk.no
Sahel Radmard: sahel@bergentannklinikk.no

Adresse

Rådhusgaten 4

Valkendorfsgaten 2A

Tlf 56 12 32 00

post@bergentannklinikk.no

Sosiale medier