fbpx

Behandlinger

Behandlinger

Vi tilbyr tjenester som fyllingsterapi, rotbehandling, rens, behandling av tannkjøttsykdom (kronisk periodontitt), protetisk behandling (bl.a. kroner, skallfasetter, broer, hele/partielle proteser), vanlig tannekstraksjon, kirurgisk fjerning av visdomstenner, bittskinnefremstilling, tannbleking, mm.

Bergen tannklinikk

Bergen tannklinikk er en moderne tannlegepraksis med sentral beliggenhet, midt i hjertet av Bergen sentrum. Klinikken består av to avdelinger; Rådhusgaten 4 og Valkendorfsgaten 2A.

I våre lyse og trivelige lokaler tilbyr vi deg en komplett undersøkelse av tenner og slimhinner, og vi retter stort fokus mot å lytte til deg og dine behov. 

Hos oss får du alltid god informasjon om behandlingsmuligheter og pris før vi begynner behandling. Du får ett kostnadsoverslag for fullstendig oversikt over hele behandlingen. Vi gleder oss til å ta deg i mot og du er hjertelig velkommen.

Facebook

Facebook

Vi er veldig aktive på Facebook, sjekk oss ut!

%

Responsfrekvens

Rangert på Facebook

Følgere

Bergen tannklinikk

Tlf 56 12 32 00

Telefontid: mandag – fredag kl 08:00-21:00 
lørdag – søndag kl 09:00-19:00 
Tim Szkobcov: tim@bergentannklinikk.no
Brigitta Bencsiki: brigitta@bergentannklinikk.no
Sayed Razavian: sayed@bergentannklinikk.no
Tihana Ilic: romain@bergentannklinikk.no
Fabiola Parra: fabiola@bergentannklinikk.no
Markus Mollandsøy: markus@bergentannklinikk.no
Ira Werling: ira@bergentannklinikk.no

Les mer om oss

Tannleger

Bli kjent med våre dyktige og erfarene tannleger .

Tannhelseforsikring

Du kan benytte deg av en rekke ulike  tannlegeforsikringer hos oss.

Invisalign

Et klart alternativ til regulering, prøv den “usynelige” reguleringen idag.

Adresse

Rådhusgaten 4

Valkendorfsgaten 2A

Tlf 56 12 32 00

post@bergentannklinikk.no

Sosiale medier